Do It! 2024

05 feb

Vorige week was de jaarlijkse Do-It! Gedurende de dag hebben onze leerlingen deelgenomen aan diverse workshops bij Studio15 Talenthouse en Metropool | Poppodia van Twente in Hengelo. Deze workshops omvatten een breed scala aan artistieke disciplines, waaronder dans, graffiti, bandoptredens, zang, rap, VJ/DJ, egomaniacs, sounddesign en het schrijven van teksten voor een spannende podcast.

Het hoogtepunt van het evenement was het avondfeest bij Metropool Hengelo, waarin de leerlingen de kans kregen om hun opgedane vaardigheden te tonen. Het programma omvatte niet alleen showcases van de workshops, maar ook live-optredens van getalenteerde bandjes.

We zijn erg blij met de inzet van onze docenten en de betrokkenheid van de externe partners die dit evenement mogelijk hebben gemaakt. De 'Do-It' draagt niet alleen bij aan het versterken van de kunstzinnige vaardigheden van onze leerlingen, maar ook aan het bevorderen van samenwerking, creativiteit en zelfexpressie.

Via LinkedIn: https://www.linkedin.com/schoo...

Wij gebruiken cookies

Wij gebruiken cookies om je de beste ervaring te bieden op onze website. Kom meer te weten over welke cookies we gebruiken of pas ze aan onder instellingen.

Noodzakelijke cookies
Wij plaatsen essentiƫle cookies en analytische cookies om te zorgen dat basisfuncties van onze website goed werken, je cookie-instellingen kunnen vastleggen en om anonieme gegevens over het gebruik van onze website te kunnen analyseren.
Ingeschakeld Uitgeschakeld
Privacy overzicht
Ingeschakeld Uitgeschakeld
Marketing cookies
Ingeschakeld Uitgeschakeld